Financování je jedním z nejdůležitějších aspektů nejen úspěšného podnikání, ale také provozu bytového domu nebo domácnosti. Existuje řada možností financování, které pomáhají dosáhnout vytyčených cílů. Mezi nejčastější možnosti patří úvěry od bank.

Úvěry od bank jsou často první volbou, financování ve chvíli kdy vlastní finanční prostředky nestačí. Banky obvykle poskytují úvěry s nižšími úrokovými sazbami.

Uvažujete o bankovním úvěru?

Vyřízení úvěrů u bank je proces nejen složitý, ale také časově náročný. Využitím našich služeb si tento proces výrazně zjednodušíte a urychlíte. Spoustu záležitostí vyřešíme za Vás a nebudete muset všechny kroky u každého bankovního domu absolvovat znovu a znovu, abyste získali více nabídek.

Sestavíme Vám podklady potřebné k předložení žádosti o úvěr, zajistíme nabídky od více bankovních domů, jež daný typ úvěru poskytují. Dále se postaráme o to, aby Vaše žádost byla rychle obsloužena a zpracována bez zbytečného čekání.

S našimi službami budete moci využít i dalších benefitů, jako jsou např. nižší úrokové sazby nebo lepší podmínky splacení úvěru.

Využijte našich služeb a celkovou administrativu související s vyřízením bankovního úvěru nechte na nás!

Mezi nejčastější typy úvěrů, se kterými Vám můžeme pomoci patří:

  • Hypoteční úvěry
  • Úvěry ze stavebního spoření
  • Spotřebitelské úvěry
  • Úvěry pro společenství vlastníků a bytová družstva

Dále jsme Vám také schopni pomoci pří refinancování stávajícího úvěru.