Naše společnost nabízí kompletní servis v oblasti správy bytových domů, vedení účetnictví, financování a pojištění.

Služby, které nabízíme vyžadují patřičné znalosti a dovednosti, jež zajišťujeme prostřednictvím vysoce kvalifikovaných a vzdělaných odborníků se zkušenostmi v dané oblasti, kteří pravidelně a neustále absolvují řadu školení souvisejících s námi nabízenými službami.

Správa bytových domů je složitý multidisciplinární proces, který v sobě zahrnuje technické, ekonomické a účetní činnosti od zajištění běžných provozních záležitostí, přes jednání s uživateli domu a řešení jejich potřeb, až po finanční plánování a zajištění veškerých legislativních požadavků.

Vedení účetnictví je další službou, jež nabízíme svým klientům. Tyto služby jsou jednak neodmyslitelnou součástí správy bytových domů, ale využijí je i další subjekty, jako například podnikatelé či neziskové organizace. Poskytujeme kvalifikované účetní služby od vedení účetnictví, až po zpracování závěrek a podkladů k různým druhům přiznání.

Dále nabízíme širokou škálu služeb v oblasti financování a vyřizování úvěrů. Poskytneme pomoc s výběrem správného finančního produktu pro vaše potřeby. Zajistíme nejvýhodnější nabídky, navrhneme nejvhodnější dobu splatnosti s ohledem na účel použití finančních prostředků a to vše v krátkém čase a nejnižším možným úsilím z vaší strany.

V neposlední řadě nabízíme také služby v oblasti pojištění, které pokryje financování rizik a škod způsobených nahodilými událostmi. Specializujeme se jak na pojištění majetku, tak na pojištění osob a jejich odpovědnosti. Pojištění majetku a osob poskytuje komplexní ochranu v případě nečekaných událostí. Pojištění je obzvláště důležité pro subjekty s majetkem značných hodnot, jako jsou například byty, bytové domy a jiné nemovitosti nebo automobily. Dále je vhodné k zajištění životních rizik, jako je úrazové nebo životní pojištění, ale také při pojištění odpovědnosti.