Českomoravská správa nemovitostí - cmsn.cz
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Vítejte
Správa majetku by měla být nedílnou součástí každého majetku a mělo by být v zájmu každého vlastníka, aby se tento majetek spravoval kvalitně a efektivně a aby mu jeho majetek sloužil co nejdelší dobu a bez zbytečných zvýšených nákladů na provoz.

Českomoravská správa nemovitostí s.r.o. byla založena za účelem správy nemovitostí jednak pro ulehčení práce vlastníkům nemovitostí, správcům objektů, předsedům nebo jiným členům představenstva bytových družstev a společenství vlastníků jednotek, ale také právě pro výkon kvalitní a efektivní správy nemovitostí.
Výběrové řízení na dodavatele služeb a zařízení souvisejících s revitalizací bytového domu
Výběrové řízení na dodavatele služeb a zařízení souvisejících s revitalizací bytového domuPro našeho klienta hledáme dodavatele služeb a zařízení souvisejících s revitalizací bytového domu.
Stanovy
StanovyStanovy na "vlastní pěst" či s využitím služeb správcovské společnosti?
Otevření nové kanceláře v Kopřivnici
Otevření nové kanceláře v KopřivniciDnem 16. 7. 2014 byla oficiálně otevřena nová kancelář Českomoravské správy nemovitostí v Kopřivnici.
Nový občanský zákoník
Nový občanský zákoníkDnem 1.1.2014 vstoupil v platnost nový občanský zákoník, který se dotýká mimo jiné také vlastníků a spoluvlastníků nemovitostí.